KONFERENCJA

23 marca 2024 | Łódź, Hotel Holiday Inn
Co zrobić z kapitałem po hossie Bitcoina?

ZOBACZ POPRZEDNIE EDYCJE

KONFERENCJA INWESTYCYJNA

23 marca 2024 roku w hotelu Holiday Inn w Łodzi organizujemy już trzecią edycję naszej konferencji inwestycyjnej! Czekają Was nie tylko ciekawe prelekcje, ale także unikalna okazja do wymiany myśli i doświadczeń z ekspertami z różnych obszarów inwestycji oraz poznanie niesamowitych projektów z branży krypto, które również będą gościły na naszym wydarzeniu.

Tym razem skupimy się na strategicznej inwestycji zysków z krypto. Dlaczego to ważne? Ponieważ chcemy, abyście uzyskali konkretne narzędzia i wiedzę, która pozwoli Wam osiągnąć wolność finansową. Wierzymy, że sukces finansowy nie polega tylko na jednej formie inwestycji.

DLACZEGO WARTO?

  • poszerzysz swoją wiedzę o różnorodnych inwestycjach,
  • nawiążesz relację z profesjonalistami z różnych branż,
  • nauczysz się dobrych strategii zarządzania finansami w kontekście osiągnięcia wolności finansowej,
  • dostaniesz wiedzę, którą od razu możesz wykorzystać,
  • poznasz osoby, które tak jak Ty pomnażają swój majątek,
  • spędzisz czas w fantastycznej atmosferze i na długo zapamiętasz ten dzień!

 

NASI PRELEGENCI

PARTNERZY

PROGRAM

O godzinie 10:00 przywitamy wszystkich uczestników konferencji świeżą kawą i drobnymi przekąskami oraz przedstawimy dokładny plan spotkania.

Założyciel kanału Krypto Raport otworzy konferencję prelekcją o tym jak przygotować odpowiednią strategię na halving Bitcoina tak, aby wyciągnąć z tego jak najwięcej.

Drugi z założycieli kanału Krypto Raport opowie o swojej przygodzie jako krypto – digital nomad w Azji i zdradzi w jaki sposób udało mu się połączyć podróżowanie z prowadzeniem biznesów będąc za granicą.

Daniel od ponad 10 lat zajmuje się rynkiem nieruchomości, a jego główną specjalizacją jest przebudowa mieszkań na mikrokawalerki, jako gotowe inwestycje. W swojej karierze podpisał już ponad 200 aktów notarialnych zakupu i sprzedaży nieruchomości oraz wygenerował 250 mln przychodu na nieruchomościach. Jest liderem, wizjonerem i autorem wielu szkoleń, kursów oraz e-booków. Od ponad 7 lat wraz ze wspólnikiem buduje markę Champion Invest, która skutecznie zarządza majątkiem inwestorów w wysokości 40 milionów złotych, którym miesięcznie wypłacają nawet 300 tys. zł.

Paweł jest doradcą podatkowym który prowadzi swoją kancelarię doradztwa Tax-Fix. Specjalizuje się między innymi w rozliczaniu podatków od kryptowalut, prawie międzynarodowym i europejskim. 

Aleksander jest licencjonowanym prawnikiem z doświadczeniem interdyscyplinarnym. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów opartych na zdecentralizowanych rozwiązaniach z wykorzystaniem technologii blockchain i kryptowalut. Obecnie prowadzi niezależną praktykę prawniczą skupioną wyłącznie na blockchainie i kryptowalutach, zajmując się złożonymi, ekscytującymi sprawami, które przecinają obszary powiązane z prawem i regulacjami.

Michał jest prawdziwym ekspertem w świecie inwestycji w whisky i rumy. Jego unikalne doświadczenie obejmuje zbudowanie imponujących kolekcji alkoholi inwestycyjnych dla swoich klientów, którzy cenią jego wiedzę i doświadczenie.

Jako mistrz w swojej dziedzinie, nasz prelegent wykazał się budowaniem kolekcji obejmujących kilka tysięcy butelek wyjątkowej whisky i rumów. To nie lada wyczyn w świecie inwestycji alternatywnych!

Jesteście pewni, że wiecie wszystko o kryptowalutach? A może inni uczestnicy wiedzą coś więcej? Przekonamy się podczas krótkiej zabawy w QUIZ! Dla zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę!

Ważnym elementem naszej konferencji jest zawsze prezentacja ciekawych projektów z branży kryptowalut. Dzięki temu uczestnicy mogą poznać ciekawe rozwiązania, a projekty mogą zderzyć swój pomysł z uczestnikami i poznać ich opinię.

Ważnym elementem naszej konferencji jest zawsze prezentacja ciekawych projektów z branży kryptowalut. Dzięki temu uczestnicy mogą poznać ciekawe rozwiązania, a projekty mogą zderzyć swój pomysł z uczestnikami i poznać ich opinię.

Prezentację projektów zakończymy głosowaniem na najlepszy, który otrzyma od nas nagrodę. Dodatkowo podczas całej konferencji będzie trwał konkurs dla uczestników i również i wyłoniony zwycięzca otrzyma nagrodę.

Od zawsze angażujemy się z działania charytatywne i od pierwszej edycji konferencji organizujemy licytację. Wylicytowane były m.in. spodenki i koszulka Jana Błachowicza., a kilkanaście tysięcy złotych uzyskane w ramach licytacji zostało przekazanych na rzecz schroniska dla zwierząt.

Koniec konferencji nie oznacza koniec spotkania! Po konferencji zapraszamy wszystkich na networking, który odbędzie się w hotelowej restauracji. Przygotowaliśmy dla Was dodatkowe atrakcje także nie będziecie się nudzić!

Zarezerwuj nocleg w hotelu Holiday Inn z 15% zniżką
FAQ

Konferencja Inwestycyjna Kryptoraport to wydarzenie skupiające się na strategiach inwestycyjnych w świecie kryptowalut, technologii blockchain i innych formach inwestycji. Znajdziesz tu prelekcje od ekspertów branżowych, warsztaty i możliwości do networkingu.

Konferencja zaplanowana jest w godzinach 10:00-19:00, ale po godzinie 19:00 zapraszamy wszystkich uczestników na networking.

Konferencja odbędzie się 23 marca w hotelu Holiday Inn w Łodzi, na ulicy Piotrkowskiej 229/231.

Poniżej znajdziesz kod rabatowy na zarezerwowanie noclegu na konferencję w tym samym hotelu.

Bilety można rezerwować bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Sugerujemy wcześniejszą rezerwację, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Bilety można rezerwować bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Sugerujemy wcześniejszą rezerwację, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Tematy konferencji obejmują szeroki zakres zagadnień związanych z inwestowaniem w kryptowaluty, strategie handlowe, aspekty prawne i podatkowe kryptowalut, a także perspektywy rozwoju technologii blockchain.

Konferencja jest idealna dla inwestorów, przedsiębiorców, entuzjastów kryptowalut, studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych światem finansów i nowych technologii.

Tak, konferencja zapewnia liczne możliwości do networkingu z innymi uczestnikami oraz ekspertami branżowymi.

Zapisz się do Newsletter'a!​ Bądź na bieżąco z informacjami ze świata krypto