Binance wysyła teraz swoje karty debetowe

Po miesiącach oczekiwania, planowania i testowania Binance wysyła teraz swoje karty debetowe do klientów, którzy wyczekiwali ich od długiego czasu.

„Zaczęto ją wysyłać w ograniczonych ilościach, jak wczoraj usłyszałem”

Binance CEO Changpeng Zhao, znany także jako CZ, powiedział 25 lipca w tweecie , odpowiadając członkowi społeczności, który był zainteresowany produktem.

Poprzednie raporty pokazują sierpniowe wprowadzenie karty w regionach europejskich, więc można wywnioskować, że CZ zapowiada obecnie wysyłkę do klientów europejskich.

Binance zaprezentowało kartę w 2020 roku

Binance, jedna z największych nazw w branży kryptowalut, ujawniła plany dotyczące karty debetowej zasilanej kryptowalutami w kwietniu 2020 r. o nazwie Binance Card. Firma przystąpiła do przejęcia firmy Swipe z kryptowalutowymi kartami debetowymi , zgodnie z lipcowymi raportami, wykorzystując przejęcie w parze z planami dotyczącymi Binance Card.

Introducing the Binance Card: Shop and Pay With Crypto Anywhere in ...
źródło: https://public.bnbstatic.com/20200331/355d2946-9684-408b-b6b1-6ac734eec4be.jpg

CZ przetestował opcję płatności w lipcu, ujawnioną w poście z 10 lipca na Twitterze, w ramach wstępnych eksperymentów z produktem.

Binance wysyła teraz swoje karty debetowe

Do 14 lipca Binance opublikowało swoje plany dotyczące sierpniowej premiery kart w niektórych regionach Europy, reklamując kompatybilność z czterema zasobami cyfrowymi, w tym Bitcoinem i zasobem BNB Binance.

Ostatni tweet CZ pokazuje dalszy rozwój karty Binance, o której w lipcu pojawiły się liczne nagłówki. Sam Binance również opublikował mnóstwo tekstów w szalonym roku 2020.

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści