Bitcoin nie uratuje nas przed kryzysem

Czy Bitcoin jest safe heaven dla inwestora, czyli dla m.in. nas? Czy rzeczywiście wkrótce każdy posiadacz bitcoina będzie mógł się cieszyć z dobrze podjętej decyzji jaką był zakup cyfrowego złota?

80% kanałów poświęconych inwestowaniu i rynkom przepowiada ogromny kryzys finansowy. Na domiar złego 5 marca pojawiła się informacja, że amerykański FED obniżył stopy procentowe o pół punktu procentowego, który nie wpłynął na cenę btc.

Oczywiście zdarzają się jeszcze prowadzący lub influenserzy, którzy w miarę rozsądnie mówią o zbliżającej się bessie.

Bardzo ważną rzeczą na, którą warto zwrócić uwagę to porównywanie obecnych czasów do XIX i początku XX wieku jest jak mowa o tym, że koronawirus zniszczy Europę jak hiszpanka w latach 1918-1919.

Na pewno ucierpią na tym wszyscy bo spadną obroty, usługodawcy opierający swoje biznesy na gigantycznych kredytach będą mieć problemy z płynnościami, ale to wszystko.

I w tym wszystkim dużą rolę odgrywa bitcoin, który ma uratować nasze finanse. Niestety ale cyfrowe złoto wcale nie uratuje nas przed zbliżającą się rynkową bessą, dlaczego? O tym dowiesz się w poniższym wideo, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy.

Prócz rozwinięcia poniższego tematu dowiesz się również o najważniejszych wydarzeniach jakie miały miejsce w minionym tygodniu.

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści