BITCOIN PO 11 TYS DOLARÓW JUŻ WKRÓTCE! ETHEREUM PO 275 USD, LTC, NEXUS, TRX, GGC

Bitcoin mimo, że miał lekką korektę miał na tyle dużo byków za sobą, że kontynuuje wzrosty przekraczając pierwszy raz w 2020 roku cenę 40 000 złotych.

Popyt na ethereum jest na tyle mocny, że nie pozwolił podażowi na korektę w okolicach 195$ i rośniemy dalej. Najbliższy opór przy którym możemy się spodziewać korekty to 275 dolarów. Kiedy najlepiej sprzedać i kupić ETH? To w dzisiejszym materiale

XRP – sytuacja nie wygląda zbyt optymistycznie, jednak potwierdzenie przebicia kanału zniżkującego może rozpocząć mocny rajd w górę. Kiedy to nastąpi? Litecoin, bardzo dobrze pokonuje kolejne bariery jednak czy mamy możliwość osiągnięcia 102$ za jedną sztukę? Co może przeszkodzić temu wzrostowi?

Cardano – wczoraj doszło do pokonania ostatnich oporów i jeżeli ta tendencja się utrzyma to cena może dojść ż do 0,07 dolara .

Tron czy osiągnie wartość 0,029 USD? Na ten moment notowania pokonują kolejne wartości i jeżeli ta aprecjacja będzie kontynuowana to może osiągnąć 0,029 USD, jednak na co powinno się uważać zanim go kupisz teraz?

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści