BITCOIN ROŚNIE TO JUŻ TO THE MOON? ETHEREUM ZA 220$?

Bitcoin przekroczył 9000 dolarów, czy będą jeszcze spadki lub czy to już początek ogromnych wzrostów? ETH przerwało złą passę i zbliża się do kluczowych oporów w okolicy 220 dolarów. Czy jeszcze warto je kupić?

Bitcoin Cash od początku roku bardzo mocno zyskuje na cenie. Ile może jeszcze urosnąć? Bitcoin SV mimo mocnych spadków kumuluje siły na dalsze wzrosty. Co się stanie z ceną BSV?

Binance Coin porusza się po sztywno ustalonych poziomach. Kiedy możemy się spodziewać 26 USD za sztukę? TRON ma zauważalny potencjał do wzrostów. Stellar niestety dalej utrzymuje się poniżej dość znaczącego oporu. Czy jednak to oznacza, że kryptowaluta nie ma szans na wzrosty? Tezos porusza się w dość już długiej konsolidacji. Kiedy przekroczymy 1,8 USD za sztukę?

IOTA pokonała wczoraj lokalny opór i kieruje się do kolejnego oporu 0,33 USD. Jednak trzeba uważać na jej kurs, który jest bardzo podatny na korektę ZCash korekta nie dotarła do strefy i możliwe jest atakowanie strefy 60 USD. Kiedy 115 USD za niego? – Bitcoin Gold – co z nim?

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści