Brave doda BNB i BUSD jako część swojego systemu nagród

Dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao (CZ) oraz współzałożyciel i dyrektor generalny Brave Software, Brendan Eich, powiedzieli dziś na żywo, że partnerstwo między nimi będzie kontynuowane z nowymi rozwiązaniami.

Obie firmy planują wprowadzić Binance Coin (BNB) i Binance USD (BUSD) jako nowe dodatki do systemu Brave Browser Rewards.

Wiodąca giełda kryptowalut ogłosiła partnerstwo z Brave Software. Dzięki umieszczeniu specjalnie zaprojektowanego widżetu, nazwanego Binance Widget, na stronie zakładki przeglądarki użytkownicy mogą teraz uzyskać bezpośredni dostęp do witryny giełdy. W ten sposób mogą deponować, kupować i sprzedawać zasoby cyfrowe bez opuszczania przeglądarki.

Dyrektorzy obu firm odbyli dziś sesję Ask Me Anything (AMA) na Twitterze, gdzie skorzystali z okazji, aby bardziej szczegółowo opracować nadchodzące funkcje.

CZ powiedział, że oprócz walut fiat dostępnych teraz na zakupy w widżecie, wkrótce zostaną dodane kolejne kryptowaluty.

Potwierdził również, że przeglądarka ostatecznie uwzględni BNB i BUSD jako część swojego systemu nagród.

Eich poinformował, że liczba użytkowników przeglądarki rośnie od czasu jej powstania kilka lat temu. Pod koniec kwietnia liczba ta wynosiła 14 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie.

Przyznał jednak, że większość z nich nie korzysta z wbudowanych funkcji kryptowaluty przeglądarki. Komentując dane z ostatnich 30 dni, Eich zauważył, że tylko 1,7 miliona (około 12%) przystąpiło do systemu Brave Rewards opartego na kryptowalutach. Powiedział nawet, że kiedy uruchomiono wersję na komputery, odsetek ten był znacznie wyższy, ale od tego czasu spadł.

Niemniej Eich wspomniał, że system nagród rozwija się i działa już w niektórych krajach Ameryki Łacińskiej.

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści