Verasity organizuje kryptowalutowy turniej Counter-Strike

Najlepsi gracze Counter-Strike, wraz z dwoma milionami fanów, wezmą udział w kryptowalutowym esportowym turnieju. Fani będą mogli obstawiać wyniki za pomocą tokenów.

Kryptowalutowy turniej esportowy

E-sportowe gwiazdy popularnej gry Counter-Strike, wezmą udział w turnieju, który będzie zasilany przy pomocy kryptowalut. Fani będą mogli typować wyniki za pomocą tokenów.

Turniej jest sponsorowany przez Verasity – platformę video, gier i rozrywki. Wyniki meczów będą obstawiane za pomocą jej rodzimego tokena – VRA.

W turnieju weźmie udział Nathan Schmitt (NBK) oraz najlepszy azjatycki gracz Kevin Susanto (Xccurate), który zgodnie z doniesieniami prasowymi ma dwa miliony fanów na całym świecie. Firma Verasity podpisała długoterminową umowę z agentami zawodników. Platforma jest również w trakcie uzyskiwania niezbędnych zezwoleń hazardowych w Curaçao.

VRA konkuruje z Basic Attention Token (BAT)

Koncepcja tokena VRA jest bardzo podobna do Basic Attention Token (BAT) – tokena przeglądarki Brave. Dyrektor generalny firmy – RJ Mark Hain stwierdził, że VRA ma jednak pewną przewagę w porównaniu z bardziej znanym konkurentem. VRA jest agnostyczny środowiskowo i 100% przychodów trafia do twórcy treści.

„Wydawca musi wziąć się do pracy z wykorzystaniem BAT w celu zarabiania na tych nagrodach. To, co robimy, jest zupełnie inne. Nie mamy nic wspólnego z przeglądarką. Jeśli pracujesz dla dużej publikacji, takiej jak Bloomberg, Bloomberg ma odtwarzacz wideo, który jest zasilany przez Brightcove. […] A Bloomberg chce mieć nagrodę, czy to krypto, czy cokolwiek innego. Zabierają nasz SDK, zajmuje im to około pół godziny, aby go zainstalować, a potem kontrolują monetyzację tego wszystkiego, wszystkiego co dzieje się wewnątrz tego odtwarzacza wideo i stosu reklam, dla siebie.”

– powiedział Hain.

Według Haina, Verasity…

button

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści