DUŻY SPADEK BITCOINA, ETHEREUM I ALTCOINÓW! Czego możemy się spodziewać?

fot.: przy korzystaniu z https://tradingview.com

Bitcoin jakby nie patrzeć zaliczył nie małe spadki od ostatnich szczytów. Z czysto technicznego punktu widzenia owszem rynek pokonał techniczną strefę wsparcia. Nie wpłynęło to jeszcze jednak na dalszą tendencję wzrostową. Obecny poziom na poziomie 9050 został jednak przebity. Najbardziej pesymistyczny scenariusz to spadek aż do okolicy 8k dolarów. Jakich wzrostów a jakich spadków możemy się spodziewać w najbliższym czasie?

fot.: przy korzystaniu z https://tradingview.com

Ethereum udało się przebić opór na poziomie 290 USD i mamy obecnie testowanie oporów do 230 USD. Co się stanie jak przebije nam 230 dolarów, które jest już blisko?

Cena XRP wyrysowała nam formację głowy z ramionami. Jakich cen możemy się wkrótce spodziewać?
Litecoin zachowuje się bardzo spokojnie i porusza się cały czas w swoim kanale. Dash i jego cena wygląda jakby dalej miała spadać. Cena jego może się nawet zsunąć do około 75 dolarów. Czego można się dalej spodziewać? Czy warto go dalej trzymać?

Oprócz odpowiedzi na powyższe, w materiale wideo będzie można również dowiedzieć się na temat mniej popularnych kryptowalut jak: Tron (TRX), Ethereum Classic (ETC), ZCash, Algorand (ALGO), ICON (ICX) oraz Waves .


Autor analizy: Arkadiusz Jóźwiak

Więcej analiz znajdziesz w dziale analizy

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści