Czym jest bitcoin i kryptowaluty?

Zakup kryptowalut w prosty i bezpieczny sposób jest możliwy na kilka sposobów. Można tego dokonać w punktach stacjonarnych Wymienbitcoina.pl lub Ari10 lub przez dedykowane widgety online. Jest to możliwe także przez giełdy crypto.com, OKX oraz Binance, których największą zaletą jest dostęp do puli płynności. Oznacza to w praktyce, że zawsze masz możliwość wykonania transakcji, ponieważ nie brakuje tam zleceń wystawianych przez osoby chcące sprzedać swoje aktywa. Poznaj szczegóły dotyczące kupowania kryptowalut!

ZAKUPY ONLINE

Widget na stronie Krypto Raportu

Jeśli chcesz zakupić kryptowaluty, możesz z łatwością tego dokonać na stronie Krypto Raportu. Wystarczy wpisać w narzędzie ilość wybranej waluty lub ilość fiat, którą chcemy na to przeznaczyć i zostanie ona automatycznie przeliczona. Wówczas należy dokonać przelewu, aby otrzymać środki na wybrany adres portfela. Cała operacja trwa około kilku minut.

Zakupy na Wymienbticoina.pl

Skorzystaj z wymiany online, by kupić takie kryptowaluty jak: BTC, ETH, USDT, BUSD, BNB czy ARI10 (jeśli nie widzisz swojego altcoina, wystarczy, że skontaktujesz się z kantorem). Instrukcję jak to zrobić znajdziesz na infografice poniżej. 

Ari10 Gateway

Ari10 umożliwia także zakup kryptowalut poprzez kantor online. Oto instrukcja jak to zrobić na przykładzie bitcoina. 

  1. Określ, ile BTC chcesz kupić przy pomocy naszego kalkulatora. 
  2. Po zatwierdzeniu odpowiedniej kwoty wykonaj bezpieczny przelew. Ok. 2 minuty po przelewie otrzymujesz BTC na swój internetowy portfel platformy Ari10. 
  3. Poradnik ze szczegółami jak kupić bitcoin znajdziesz tutaj

Crypto.com, Binance oraz OKX – bezpieczne giełdy, gdzie kupisz kryptowaluty

Crypto.com, Binance oraz OKX to giełdy umożliwiające handel kryptowalutami z niskimi prowizjami oraz wysoką płynnością. Aby kupić na nich kryptowaluty, należy zarejestrować się na platformie tradingowej i przelać środki z karty bankowej. Gdy przelew zostanie sfinalizowany, kryptowaluty można kupić za pieniądze FIAT na giełdach. Jest to prosta operacja nieróżniąca się niczym od innych zakupów w internecie. W ciągu paru minut kryptowaluty zostają zaksięgowane na Twoim portfelu online na wybranej platformie. 

ZAKUPY STACJONARNE ZA GOTÓWKĘ

Zakupy stacjonarne w Wymienbitcoina.pl

Wymienbitcoina.pl to idealne miejsce dla osób, które chcą w wygodny i bezpieczny sposób zakupić kryptowaluty, oferując dostęp do punktów stacjonarnych w całej Polsce. Dokładna mapa oddziałów znajduje się tutaj. W celu umówienia wizyty należy wcześniej skontaktować się z wybraną placówką i umówić godzinę. Dzięki temu to unikniesz stania w kolejce w oczekiwaniu na obsługę. Cała procedura trwa około 10 minut. Jest to czas potrzebny na wykonanie odpowiedniej ilość potwierdzeń transakcji w blockchain. 

Punkty wymiany Ari10

Ari10 oferuje wymiany online u ponad 120 placówek partnerskich w całej Polsce. Ich mapę znajdziesz tutaj. Aby, umówić wizytę, należy skontaktować się wcześniej z wybranym punktem wymiany.