Jak sprzedać kryptowaluty?

Sprzedaż bitcoina jest możliwa na kilka sposobów w zależności od Twoich potrzeb. Można to zrobić poprzez Wymienbitcoina.pl lub Ari10 w punktach stacjonarnych lub online przez giełdy crypto.com, OKX oraz Binance dające Ci także dostęp do puli płynności i zaawansowanych narzędzi tradingowych. Dowiedz się z artykułu gdzie i w jaki sposób sprzedać kryptowaluty!

SPRZEDAŻ ONLINE

Crypto.com, Binance oraz OKX  – giełdy do sprzedaży kryptowalut i nie tylko

Crypto.com, Binance oraz OKX  to giełdy umożliwiające handel kryptowalutami z niskimi prowizjami oraz wysoką płynnością. Aby sprzedać na niej krypto, należy zarejestrować się na platformie tradingowej i przesłać wybrane aktywa, a następnie wystawić zlecenie po cenie rynkowej lub ustalonej samodzielnie. Jest to prosty w obsłudze i wygodny sposób na sprzedaż swoich monet.

SPRZEDAŻ STACJONARNA

Wymienbitcoina.pl – sprzedaż stacjonarna

Wymienbitcoina.pl to idealne miejsce dla osób, które chcą w wygodny i bezpieczny sposób wymienić kryptowaluty na gotówkę, oferując dostęp do punktów stacjonarnych w całej Polsce. Dokładna mapa oddziałów znajduje się tutaj. W celu umówienia wizyty należy wcześniej skontaktować się z wybraną placówką i umówić godzinę. Pozwoli to uniknąć stania w kolejce w oczekiwaniu na obsługę. Cała procedura trwa około 10 minut. Jest to czas potrzebny na wykonanie odpowiedniej ilość potwierdzeń transakcji w blockchain. 

Punkty wymiany Ari10

Ari10 oferuje wymiany online u ponad 120 placówek partnerskich w całej Polsce. Ich mapę znajdziesz tutaj.

Aby, umówić wizytę, należy skontaktować się wcześniej z wybranym punktem wymiany.

Ari10 umożliwia także sprzedaż kryptowalut online poprzez kantor online. W tym celu:

Załóż konto na Ari10 i zweryfikuj swoją tożsamość.
Prześlij kryptowaluty na portfel Ari10 i postępuj z dalszymi instrukcjami wyświetlanymi w portfelu. 
Dodaj numer swojego rachunku bankowego (gdy zostanie on zweryfikowany, zostaniesz poinformowany o tym w mailu i SMS-em.
Wejdź w zakładkę “Sprzedaj”, a następnie wskaż kwotę, którą chcesz wymienić i zatwierdź transakcję. Pieniądze są wysyłane w dni robocze w godzinach do 11:00 oraz do 14:00.