Shopping Cart 0 - zł 0,00 0

Już wkrótce największy kongres inwestycyjny w Europie Środkowo-Wschodniej

Już 22-23 marca 2019 rokuICE KRAKÓW Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynku inwestycyjnego nie tylko w Polsce, ale i w Europie.
Piąta edycja Konferencji, Targów oraz Gali Invest Cuffs przyciągnie 5 tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjne go. Udział jest całkowicie bezpłatny!

Kraków miastem inwestorów Kraków to jedno z najbardziej charakterystycznych polskich miast – to właśnie tutaj ponad tysiącletnia historia łączy się z nowoczesnością. Świetnym tego obrazem jest położenie na przeciwległych brzegach Wisły jednej z najstarszych siedzib Polskich Królów – Wawelu – oraz najnowocześniejszego centrum kongresowo-konferencyjnego – ICE. W jego przeszklonych przestrzeniach 22-23 marca 2019 roku inwestorzy detaliczni z całej Polski , przedstawiciele brokerów i eksperci rynkowi spotkają się, aby wspólnie uczestniczyć w Konferencji, Targach,
Gali oraz imprezie business-to-business (B2B). Kraków stanie się największym skupiskiem inwestorów w tej części Europy.


Targi rynku walutowego Expo Invest Cuffs 2019 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, ponad 5 tysięcy uczestników znajdzie standy wystawowe domów brokerskich, banków, giełd, kantorów, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera. Podczas piątej edycji uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców – na wszystkich czeka seria prezentów oraz niespodzianek w trakcie trwania Targów.

W oddzielonej części ICE Kraków odbywać będzie się niezależna konferencja skierowana do partnerów biznesowych – Targi B2B. Naszym celem jest stworzenie platformy wymiany opinii, pomysłów oraz umożliwiającej networking. Profesjonaliści z branży będą mogli zapoznać się z produktami dostawców płynności, technologicznych start-up’ów, podmiotów przetwarzających płatności oraz tworzących oprogramowanie niezbędne do funkcjonowania profesjonalnej platformy brokerskiej. Połączenie tych dwóch światów ma stworzyć idealne warunki zarówno dla inwestorów detalicznych, jak i dla przedstawicieli branży. Koncepcje B2C oraz B2B zapewnią każdej ze stron komfortowe warunki do prowadzenia rozmów oraz poszerzenia wiedzy.

Podobnie jak w trakcie wcześniejszych edycji konferencji, również w 2019 roku goście będą mieli możliwość całkowicie bezpłatnie wysłuchać wykładów światowych oraz rodzimych ekspertów powiązanych od wielu lat z rynkami inwestycyjnymi. Gościem specjalnym tegorocznego expo będzie Joe DiNapoli, trader z ponad 40-letnim doświadczeniem rynkowym.
Warto także dodać, że był on jednym z pierwszych rozpoczynających handlowanie kontraktami terminowymi na S&P 500 w dniu kiedy weszły one do obrotu giełdowego w 1982 roku. Co więcej, handlujący nimi do dziś!

Już czwarty rok z rzędu przy współpracy ze Stowarzyszeniem Trading Jam, zorganizowany zostanie także trading charytatywny, z którego zyski trafią do najbardziej potrzebujących. Podobnie jak w poprzednich latach liczymy, że do tego zaszczytnego celu przyłączą się również polskie domy maklerskie.
Konkurs i Gala rozdania nagród Konkurs Invest Cuffs ma na celu wyróżnienie najważniejszych podmiotów na polskim i międzynarodowym rynku walutowym, które najsilniej przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

Invest Cuffs 2018 przyzna nagrody w kilkunastu różnych kategoriach – w pierwszej części głosowania swoich faworytów wybierali inwestorzy detaliczni, w finałowej grupie decyzję podejmuje natomiast Kapituła składająca się z doświadczonych ekspertów rynkowych. Konkurs zostanie podsumowany podczas uroczystej Gali w sali audytoryjnej ICE Kraków, mogącej pomieścić 2 tysiące gości.

Nie pozostaje nam nic innego jak ponownie zaprosić Was do udziału w tym szczególnym wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie!

Więcej informacji na temat konferencji na oficjalnej stronie Expo. Z kodem KRYPTORAPORT macie możliwość zakupienia płatnych wersji biletów z 10% rabatem.

Do zobaczenia na naszym stoisku w Krakowie!

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści