JAK KUPIĆ? KUP FAQ KONTAKT
× JAK KUPIĆ? KUP FAQ KONTAKT

Kup w 4 krokach szybko, bez rejestracji, ukrytych kosztów i bezpiecznie swojego bitcoina.

Prowizja całkowita to tylko 5%.

Wystarczy, że użyjesz kodu Blik i w ciągu kilku minut masz już go na swoim portfelu.

Wpisz kwotę, za którą chcesz zakupić bitcoina. Pamiętaj, że pojedyncza transakcja może wynosić do 1000 PLN

Sprawdź, czy otrzymasz satysfakcjonującą kwotę w bitcoinie i wciśnij wymień

W formularzu, który Ci się wyświetli wpisz swój adres email, adres porftefa bitcoina oraz kod blik, który wygenerujesz w aplikacji mobilnej swojego banku. Pamiętaj aby poprawnie wpisać adres porfela (w przypadku pomyłki nie jesteśmy w stanie wrócić transakcji)

Na dzień dzisiejszy w sieci Bitcoin mamy trzy rodzaje adresów:

zaczynające się od 1
zaczynające się od 3
zaczynające się od bc1

Wciśnij wymień i gotowe!

Po chwili powinieneś otrzymać potwierdzenie zakupu wraz z ID transakcji abyś mógł podejrzeć proces przelwu bitcoina na Twój portfel.

Najczęściej zadawane pytania

1
Czy bitcoin jest legalny?

Obecnie w Polsce nie istnieją żadne zakazy co do posiadania czy korzystania z bitcoinów i innych kryptowalut. Jedynym dokumentem bezpośrednio odnoszącym się do kryptowalut jest Ustawa z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (tekst jedn. Dz. U. 2018 poz. 723).

2
Czy dokonywany zakup jest anonimowy?

Do zakupu bitcoina w naszym kantorze nie potrzebujesz przechodzić przez proces weryfikacji użytkownika (KYC) Jedyne co musisz podać, to Twój adres email, adres porfela oraz kod BLIK Jednak musisz pamiętać, że tak jak adres email i portfel może zachować swoją prywatność tak kod BLIK jest połączony z Twoim bankiem.

3
Czy zakup bitcoinów w naszym kantorze wiąże się z dodatkowymi opłatami?

Nasz kantor nie ma żadnych ukrytych opłat. Jedyne za co płacisz to prowizja od zakupu oraz prowizja transakcyjna dla sieci Bitcoin, która jest potrzebna do dokonania przelewu środków z naszego portfela do portfela podanego przez Ciebie. Aby za każdym razem zakupione bitcoiny w naszym kantorze trafiły szybko do Ciebie fee transakcyjne wynosi 0,0002 BTC.

4
Czy jesteśmy bezpieczni?

Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa. System transakcyjny został zaprojektowany nie tylko z myślą o komforcie użytkownika, ale i jego bezpieczeństwie. Wszystkie połączenia między Tobą a serwerem są szyfrowane. Podmiotem odpowiedzialnym za transakcje jest Litpay Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Bóżnicza 15 lok. 6, 61-751 Poznań, NIP: 7831797973, REGON: 382609890, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000772632. Kapitał zakładowy 500 000 PLN.

Masz pytanie? Napisz do nas