Kyber Network ustala datę uruchomienia aktualizacji protokołu Katalyst

Protokół płynności w łańcuchu Kyber ogłosił 29 czerwca, że ​​poważne uaktualnienie protokołu Katalyst zostanie wprowadzone w życie 7 lipca 2020 r.

Aktualizacja obejmuje zmiany w modelu tokenu Kyber Network Crystal (KNC), aby przyciągnąć więcej uczestników do opracowania protokołu.

Zgodnie z zapowiedzią, Katalyst dąży do zmniejszenia frykcji we wkładach płynności, wprowadzenia rezerw o wysokiej wydajności oraz umożliwienia zdecentralizowanym aplikacjom integracji z siecią Kyber poprzez dodanie niestandardowego spreadu.

Wśród funkcji zawartych w tej aktualizacji jest uruchomienie KyberDAO, platformy społecznościowej, która pozwala posiadaczom tokenów KNC uczestniczyć w zarządzaniu.

Posiadacze KNC będą mogli uzyć tokenu do głosowania nad różnymi parametrami i zmianami w protokole, a także propozycjami KyberDAO, które „będą miały na celu poprawę funkcjonalności protokołu, operacji i adopcji”.

W rozmowie z Cointelegraph Loi Luu, CEO Kyber Network, powiedział:

„Katalyst zharmonizuje nasze wysiłki w celu zapewnienia jednego punktu końcowego płynności w łańcuchu dla wszystkich chętnych i twórców oraz ustanowi długoterminową pętle, w której sukces przestrzeni DeFi, rozwój ekosystemu Kyber i tworzenie wartości dla posiadaczy KNC idą w parze ”.

Luu dodał:

„Aktualizacja Katalyst i KyberDAO wspierają trzy kluczowe grupy interesariuszy Kyber: rezerwy zapewniające płynność Kyber, DApps, którzy łączą odbiorców z protokołem Kyber, oraz posiadacze KNC, którzy stanowią serce sieci”.

Plany na nadchodzące miesiące

Patrząc w przyszłość, Luu powiedział Cointelegraph, że Kyber skupi się na zapewnieniu większej edukacji w zakresie korzyści, jakie daje ulepszenie Katalyst.

„Naszym celem jest również zwiększenie liczby opcji dostępnych dla posiadaczy KNC w celu używania tokena. Obejmuje to integrację z większą liczbą portfeli krypto, które umożliwiają łatwy dostęp do Kyber.org w ich przeglądarkach DApp, a także wdrażanie kolejnych rozwiązań firmowych, które mogą pomóc głosować w imieniu posiadaczy KNC i umożliwić im otrzymywanie nagród. ”

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści