Lightnite: Battle Royale w stylu Fortnite, umożliwiający zarabianie Bitcoinów

Adopcja Bitcoina z roku na rok zatacza coraz większe kręgi. Podobnie jak BTC, Lightning Network także przebija się do mainstreamu. Niespełna rok temu młode gamingowe studio Staoshi’s Games wpadło na fantastyczny pomysł, aby połączyć te dwie technologie i stworzyć grę w stylu Fortnite. Pozytywna reakcja społeczności kryptowalutowej (a w zasadzie jej skala), przeszła najśmielsze oczekiwania deweloperów.

Lightnite – Bitcoinowy Fortnite

Krótko mówiąc Lightnite jest grą w stylu battle royale, który ostatnimi czasy bardzo zyskuje na popularności. Hitowe tytuły w tej kategorii takie jak: Fortnite czy PUBG od dawna goszczą na topowych pozycjach w rożnych rankingach. Lightnite oferuje graczowi rozgrywkę online w trybie multiplayer oraz single player.

Integracja z portfelem BlueWallet oraz protokołem Lightning Network umożliwia zarabianie Bitcoina poprzez eliminację pozostałych graczy. Jeśli gracz zostanie wyeliminowany, ustalona liczba Stoshi zostaje odjęta z jego konta.

Tryb „Bitcoin” wymaga od graczy wykonania małego depozytu na poczet ewentualnych porażek. W zależności od umiejętności, ilość Bitcoinów w portfelu gracza może rosnąć lub maleć.

button

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści