• Chcesz uzyskać niezależność finansową?
  • Chcesz zainwestować swoje oszczędności?
  • A może po prostu świat kryptowalut i blochchain jest dla Ciebie więcej niż interesujący?

Dla nas nieważne jest z jakiego powodu szukasz informacji - dla nas najważniejsze jest by dostarczyć Ci potężną dawkę wiedzy w najbardziej przystępnej formie. To najważniejszy cel, który przyświecał nam budując ten obszerny poradnik, zwierający wiedzę i doświadczenie aż 6 autorów.

160 stron wiedzy

Dowiesz się czym są kryptowaluty i stojąca za nią technologia skutecznie, jak analizować projekty oraz jak można wykorzystać technologię blockchain w biznesie!

Wieloletnie doświadczenie

Poradnik to tak na prawdę zbiór wiedzy i doświadczenia osób z wieloletnim doświadczeniem w branży kryptowalut, programowaniu, tradingu, psychologii oraz prawa i podatków.

SPRAWDŹ NAS!
ROZDZIAŁ KSIĄŻKI ZA DARMO!

Nie musisz od razu kupować. Możesz wcześniej spróbować. Wpisz swoje dane kontaktowe, aby otrzymać bezpłatnie rozdział książki na swoją skrzynkę e-mail

89 ZŁ

PORADnik kryptowalut

ebook kryptowaluty zrozum i inwestuj

PŁATNOŚCI

o krypto raporcie

Jeden z najbardziej oglądanych polskich kanałów popularno-naukowych o tematyce kryptowalut i technologii blockchain

najczęściej zadawane pytania

Oczywiście! Kurs ten jest dostosowany do zarówno początkujących jak i średnio zaawansowanych osób. W poradniku tłumaczymy od podstaw czym są kryptowaluty i jaka technologia za nią stoi. Dzięki niemu można lepiej zrozumieć świat cyfrowych walut, co na pewno pomoże Ci przy podejmowaniu samodzielnych decyzji inwestycyjnych w przyszłości.

Oczywiście, że tak!. Po pierwsze sam/sama zadecydujesz, czy potrzebujesz dalej się edukować a po drugie przewidujemy satysfakcjonujące zniżki dla posiadaczy książki. 

Materiały wideo mają na celu poszerzyć oraz ugruntować wiedzę nabytą z książki. 
W wideo m.in. możecie na przykładach nauczyć się w jaki sposób analizować projekty kryptowalut, jak zabezpieczyć swoje konta i środki przed osobami trzecimi oraz jak rozliczać swoje dochody z kryptowalut

Celem naszych webinarów jest poszerzanie wiedzy, którą pozyskaliście dzięki poradnikowi i materiałom wideo. Webinary będą odbywać się regularnie co tydzień i dotyczyć wszystkich zagadnień związanych z branżą kryptowalut. Do dyspozycji będziecie mieć m.in.: znanych specjalistów z polskiej branży kryptowalut, prawników i księgowych, dyplomowanych psychologów zajmujących się co dzień leczeniem od hazardu, programistów Blockchain, zawodowych traderów rynku forex i kryptowalut, deweloperów projektów kryptowalut oraz wiele innych.

Po zaksięgowaniu wpłaty mamy 24h na przesłanie poradnika na, podany podczas zamówienia, adres email.

Obecnie oferujemy wyłącznie elektroniczną wersję poradnika.

Tak. Uruchomiliśmy program afiliacyjny, w ramach którego możesz otrzymać prowizję za polecanie naszych produktów i skuteczne zachęcenie innych do ich zakupu. Szczegóły znajdziesz w tym opisie

Oczywiście!. Napisz po prostu na sklep@kryptoraport.pl i postaramy się udzielić odpowiedzi w ciągu jednego dnia roboczego.

autorzy

Z wykształcenia Mechanical Engineer. Współtwórca firmy Krypto Raport. Od zawsze pasjonat nowych technologii. Specjalność to analiza techniczna oraz implementowanie technologii blockchain w różne dziedziny gospodarki.
pat
patryk kempiński
Współzałożyciel Krypto Raportu, CEO BrandCoin
"Z wykształcenia technik-elektronik. Informatyk/programista-samouk. Z światem Bitcoina związany od 2012 roku przez forum.bitcoin.pl, na którym zasłużenie zdobył rangę Bardzo Złego Moderatora. Nadal żałuje pierwszych BTC sprzedanych po 40zł. Autor cyklu prezentacji "Rafał prostuje Bitcoina". Obecnie developer w PATB.
rafal kielbus
Rafał Kiełbus
Blockchain developer w Polskim Akceleratorze Technologii Blockchain
Pasjonat technologii blockchain i kryptowalut oraz zdobywca ponad 15 tytułów w Street Workoucie. Powiedzenie „nauki i wiedzy nigdy za wiele” wykształtowało w nim osobę, która codziennie stawia czoła nawet najcięższym zmaganiom.
siw
Piotr gorzela
Redaktor, Krypto Raport
Nauki ścisłe to jego konik. Umiejętności analityczne i ambicja pomogły mu na studiach inżynierskich w Wielkiej Brytanii. Od ponad 1,5 roku działa w sektorze kryptowalut, dzieląc się swoją wiedzą i aktywnie wspierając środowisko.
rafal
Rafał Leszek
Współzałożyciel Krypto Raportu
Założyciel giełdy Coinbe.net, programista, pasjonat technologii. W świecie kryptowalut niemalże od początku - aktywnie od 2014 roku. Giełdę zbudował od podstaw wraz ze swoim zespołem programistów, wcześniej prowadził firmę zajmującą się tworzeniem aplikacji WWW.
kamil kostrzewski
kamil kostrzewski
CEO polskiej giełdy kryptowalut Coinbe.net
Z wykształcenia inżynier, entuzjasta kryptowalut od 2012 roku, związany z FlyingAtom oraz portalem BitHub.pl od samego początku istnienia strony obejmując stanowisko analityka kryptowalut. Prowadzi i organizuje szkolenia dotyczące kryptowalut, interesuje się socjotechniką, kryptografią i bezpieczeństwem.
janusz
Janusz zieliński
Analityk kryptowalut BitHub.pl, CEO FlyingAtom.io - Szkolenia

PARTNERZY

Krypto Raport
ul. Piotrkowska 60
90-105 Łódź
Projekt realizowany jest w ramach:
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”
ul. Żurawia 6/12 lok.766
00-503 Warszawa
NIP: 5213641211
KRS: 0000442857