Roger Ver: Przestań używać „policyjnych pieniędzy”

Inwestor, znany jako „Jezus Bitcoina” – Roger Ver, wezwał ludzi, aby zaczęli używać kryptowalut zamiast „policyjnych pieniędzy”. Według niego w ten sposób można wyrazić swój sprzeciw wobec skorumpowanego systemu sprawiedliwości.

Przestań wspierać system finansowy

Założyciel i prezes wykonawczy Bitcoin.com, Roger Ver, opublikował 3 czerwca film na YouTube. Twierdzi w nim, że najlepszym sposobem, aby zapobiec niesprawiedliwości policji jest przestać uczestniczyć w systemie finansowym, który ją wspiera. Ver powiedział:

„Myślę, że najlepszym sposobem, w jaki każdy może pomóc w zapobieganiu niesprawiedliwości w przyszłości, jest zaprzestanie wykorzystywania swoich pieniędzy. Przestań używać dolara. Zacznij używać kryptowalut i przestań uczestniczyć w ich systemie”.

Jezus Bitcoina, Roger Ver: „Zrezygnuj z dolara amerykańskiego”

Roger Ver, zyskał przydomek „Jezus Bitcoina” z powodu wczesnego poparcia dla Bitcoina i wielu start-upów związanych z kryptowalutami. W opublikowanym filmie, odniósł się on do swojego własnego doświadczenia z przeszłości, w którym został pokonany przez amerykański system sprawiedliwości.

W filmie powiedział, że nie szanuje policji ani prokuratury i wezwał innych takich jak on do zaprzestania finansowania ich działalności. Ver sam dobrowolnie zrezygnował z obywatelstwa USA w 2014 roku, stając się obywatelem karaibskiego narodu Saint Kitts i Nevis.

„Jeśli nie uważasz, że policja wykonuje dobrą robotę w zakresie ochrony i służby – co jest kolejnym kłamstwem – przestań wypłacać im pensje. Przestań za nich płacić – a sposobem, w jaki możesz to zrobić, jest zaprzestanie używania ich pieniędzy”.

– jak dodaje Ver.

Zamień „policyjne pieniądze” na kryptowaluty

Roger Ver, który jest zwolennikiem Bitcoin Cash nie pokazał żadnego faworyzowania w kwestii tego, z której kryptowaluty powinni korzystać ludzie. Powiedział:

„Żyjemy w dobie kryptowalut. Wybierz którąkolwiek – może to być Bitcoin Cash, może to być Bitcoin, może to być Ethereum. Nieważne która. Wybierz jedną z nich i zacznij jej używać”.

Ver zasugerował, aby ludzie zamieniali…

button

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści