Token FC Barcelony notuje imponujący wolumen pierwszego dnia

W pierwszym dniu handlu token kibicowski hiszpańskiej drużyny piłkarskiej FC Barcelona (BAR) odnotował wolumen, który prawie podwoił 1,3 miliona USD zebranych podczas sprzedaży tokenu na początku tego tygodnia.

W chwili pisania tego artykułu token kibica FC Barcelona wygenerował prawie 2,5 miliona dolarów transakcji handlowej, co plasuje kryptowalutę jako drugi pod względem wielkości rynek na platformie transakcyjnej Chiliz za BTC / USDT.

Jedyne sparowanie tokena z natywnym tokenem CHZ Chiliz przyniosło ponad pięciokrotność 24-godzinnego wolumenu transakcji we wszystkich innych parach na platformie transakcyjnej.

W ciągu 24 godzin od uruchomienia token wzrósł o prawie 420% z 2,32 USD, aby osiągnąć lokalny rekord o wartości 12,05 USD, a następnie spadł o prawie 50% i w chwili pisania artykułu notuje wartość 6,25 USD.

Wyprzedaż tłumu

Token FC Barcelony został wyprzedany w niecałe dwie godziny 22 czerwca, aż 600 000 tokenów BAR zostało sprzedanych za pośrednictwem platformy tokenizacji Socios opartej na Ethereum po stałej cenie 2,25 USD.

Chiliz zauważyło, że w ciągu dwóch minut sprzedaży sprzedano BAR o wartości 777 000 USD, twierdząc, że popyt na token przekroczył początkowy limit podaży ponad pięciokrotnie. Tokeny zostały sprzedane inwestorom z 106 różnych krajów.

Tokeny pozwalają kibicom głosować w ankietach dotyczących klubu piłkarskiego i oferują posiadaczom tokenów szansę na otrzymanie nagród. W tym między innymi miejsc dla gości VIP na meczach i możliwości spotkania graczy z drużyny. Tokenów można obecnie używać do głosowania na dzieła fanów, które zostaną zainstalowane w szatni FC Barcelona na stadionie Camp Nou.

Chiliz wprowadził tokeny dla siedmiu różnych klubów piłkarskich.

Chiliz współpracuje z UFC

Oprócz tokenów drużyn piłkarskich, Chiliz ogłosił partnerstwo z wiodącą organizacją mieszanych sztuk walki UFC, aby umożliwić zakup biletów na platformie Socios w zamian za CHZ.

Chiliz rozpoczął także pracę nad rozwiązaniem „immunitetu” COVID-19 opartym na blockchainie, który ułatwi uczestnictwo w meczach piłkarskich.

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści