Trader BTC oczekuje dużej korekty kursu i… hossy

Popularny trader BTC twierdzi, że przed nami jeszcze jedna duża korekta kursu Bitcoina. Potem czeka nas zaś wzrost ceny do 100 000 USD.

Trader BTC spodziewa się korekty i lotu na Księżyc

Trader, znany w branży jako Flood, którego śledzi na Twitterze aż 78 000 obserwujących, mówi, że spodziewa się dużej korekty kursu BTC. Po niej ma jednak nastąpić znaczny skok ceny. Uważa, że „będzie jeszcze czas, aby być super byczym”, ale, jak dodaje, „ten czas nie jest teraz”. Jego zdaniem wzrosty nastąpią, ale najpierw ci, którzy „myśleli, że BTC będzie „bezpieczną przystanią”, wyprzedadzą się i wtedy dopiero „będziemy mieli wspaniały bieg w kierunku kolejnych ATH. ”

Strateg uważa, że ​​główna kryptowaluta straci w najbliższym czasie ponad 26 proc. swojej wartości. Możliwe, że spadniemy do poziomu jedynie 7 100 USD za 1 BTC.

Dodaje, że nie jest jednak ważne to, jak nisko spadnie teraz BTC. Chodzi mu o to, że w następnej dekadzie kryptowaluta ostatecznie i tak osiągnie cenę 100 000 USD za coina.

Nasza analiza

trader btc

Jak zapewne wiecie na naszych łamach także możecie znaleźć analizy kursu. Wczoraj o sytuacji na wykresie BTC/USD pisaliśmy:

„Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że cena BTC odbiła się w połowie czerwca br. od linii tendencji wzrostowej i horyzontalnego wsparcia…

button

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści