YouTube usunął nasz kanał

Jak pewnie wielu z Was już zauważyło, od rana przestał istnieć nasz kanał https://youtube.com/kryptoraport

Dziś o 2:30 otrzymaliśmy powiadomienie z YT, że wyłączają nam top czas (czyli możliwość komentowania transmisji LIVE) a od razu przyszedł kolejny mail z informacją, że ze względu na naruszenia

Wszystko to prawdopodobnie za sprawą ostatniego materiału LIVE pod bardzo clickbaitowym tytułem “Rozdaję za darmo bitcoin i kryptowaluty. Oszalałem!”

Jest to już pewne, że jakieś konta musiały nas zgłosić a potem algorytm dokończył sprawę. Nie ukrywam, że przez 3 lata naszej działalności narobiliśmy sobie trochę “wrogów”,wśród osób namawiających na piramidy finansowe, ponieważ nigdy nie baliśmy się mówić prawdy i ostrzegać widzów przed projektami wątpliwego pochodzenia.

Jeżeli chodzi o wczorajszy materiał wideo, to mieliśmy jeden cel. Przyciągnąć jak największą ilość widzów aby przestrzec przed ostatnio bardzo popularnymi oszustwami jak “1000BTC GIVEAWAY”, czy “SEND 1 BTC and RECEIVE 2 BTC”, które były reklamowane poprzez platformę YouTube czy chociażby poprzez shakowane konta celebrytów na Twitterze.

Apple, Kanye, Gates, Bezos, more hacked in Twitter account crypto scam

Podczas wideo Patryk Kempiński, prowadzący czwartkową serię LIVE, opowiadał na co zwracać uwagę. Przestrzegałem widzów, że nie ma nic w świecie kryptowalut za darmo i to jest zwyczajne oszustwo.
Poruszył też temat ostatnich bardzo znanych Bitcoin Revolution i innych podobnych tworów, do których oszuści zachęcają naiwne osoby za pośrednictwem fakeowych artykułów np. Szymon Hołownia już więcej nie będzie pracować. Znalazł nowy sposób na miliony”

OSZUSTWO - Bitcoin Profit, Bitcoin Revolution, Bitcoin Billionaire ...
źródło: https://www.kryptoporadnik.pl/wp-content/uploads/2020/06/szymon-holownia.jpg

Od ponad 3 lat edukujemy, ostrzegamy przed piramidami finansowymi (a było ich już dużo) i dzięki nam wielu uchroniło swoje oszczędności.
Dziękujemy również za tak duże zainteresowanie, ponieważ już od rana dostajemy dziesiątki wiadomości o tym, że coś się stało z naszym kanałem. Bardzo to doceniamy, że jesteście w takich sytuacjach z nami. Mamy wspaniałą społeczność!

Oczywiście zrobiliśmy odwołanie oraz próbujemy skontaktować się z YouTube na wszelkie możliwe sposoby.

Wiemy nie od dziś, że YT prowadzi mocną politykę w zwalczaniu treści kryptowalutowych. Od 1,5 roku nasze zasięgi były notorycznie obcinane, jednak się nie poddawaliśmy i cały czas dostosowywaliśmy się do nowych trendów.
Oczywiście wiedzieliśmy, że nigdy nie trafimy na kartę na czasie – ale nie potrzebowaliśmy tego. Smutne jest to, że platforma, która określa się jako kapitalistyczne miejsce z wolnością słowa wcale nią nie jest.

Jednak nie ważne jak potoczy się ta sprawa, to jak to się mówi, “co nas nie zabije to nas wzmocni”

Od dłuższego czasu przygotowywaliśmy naszą stronę internetową aby w razie krytycznych wydarzeń (takich jak te) być cały czas z Wami w kontakcie.

Jesteśmy również na Twitterze https://twitter.com/@kryptoraport oraz Facebooku https://facebook.com/kryptoraport

Życzcie powodzenia!

Leave a comment

Mój Newsletter

Zapisz się i nie przegap interesujących Cię treści